13 червня 2019 року відбувся онлайн-семінар «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування»

13 червня 2019 року голови територіальних громад району взяли участь в онлайн-семінарі «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», який було проведено Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

Розпочали засідання, звернувшись до присутніх з вітальним словом,  голова Вінницької обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник та керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк.

Про вплив аграрного експорту на розвиток місцевих громад розповів голова Української асоціації аграрного експорту Дмитро Крошка.

Начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Віталій Павлишен доповів про наслідки аудиту Рахунковою палатою одержання державної допомоги по виплаті дотацій за утримання молодняка ВРХ, який утримується в господарствах населення, у 2019 році.

Про формування та виклики виконання бюджетів територіальних громад поінформував присутніх заступник директора Департаменту фінансів ОДА Олександр Горба.

Заступник керівника Секретаріату – завідувач Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів ВОАОМС Ольга Олійник разом з головним спеціалістом Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів ВОАОМС Вікторією Захарчук розповіли про підготовку та подання грантових пропозицій до вітчизняних та закордонних донорських організацій.

На завершення семінару керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк закликав учасників активніше брати участь у роботі онлайн-семінару, задавати запитання та надсилати свої зауваження та пропозиції на електронну адресу Асоціації.