В ЛІТИНІ ВІДБУВСЯ МІЖКОНФЕСІЙНИЙ МОЛЕБЕНЬ ЗА МИР В УКРАЇНІ

2 квітня з благословення благочинного Літинського району УПЦ КП протоієрея Михайла Грабара,  відповідно до Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відбувся міжконфесійний молебень за мир в Україні.

Літинчани та представники різних парафій релігійних віросповідань Літинського району зібралися біля Меморіалу Слави в центрі Літина, щоб помолитися за Україну, попросити Бога про допомогу, попросити про те, щоб агресор пішов з української землі і щоб люди зміцніли у час важких випробувань.

Долучилися до священного дійства і керівники району – голова районної ради Віталій Мельник та перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська.

Також віруючі здійснили спільну молитву за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі, рятуючись від війни.