Голова районної ради взяв участь у загальних зборах громадян Івчанської територіальної громади

Голова Літинської районної ради Віталій Мельник взяв участь у загальних зборах громадян Івчанської територіальної громади, що відбулися 21 лютого 2019 року в сільському клубі села Івча.

Під час спілкування з місцевими мешканцями було обговорено ряд актуальних для громади питань, серед яких звіт сільського голови за 2018 рік, стан медичного обслуговування сільської громади, функціонування відділення поштового зв’язку, капітального ремонту доріг.

Першою перед односельцями виступила сільський голова Валентина Кащенко. Вона прозвітувала про роботу сільської ради, виконкому, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету, а також про виконання програми соціально-економічного розвитку сільської ради. Сільський голова охарактеризувала роботу соціальної сфери села та поділилася планами, що будуть реалізовуватись у поточному році та в  перспективі.

Про новий порядок нарахування та монетизацію субсидій розповіла начальник відділу призначення адресних грошових допомог УПСЗН райдержадміністрації Надія Любасюк.

Під час зборів жителями територіальної громади порушувались питання підсипки вулиць, переведення пасовища з державної власності в комунальну, критеріїїв вибору опорних шкіл, нового порядку розрахунку за електроенергію.

Голова районної ради Віталій Мельник ознайомив присутніх із здобутками району за останній рік, розповів про новий перспективний план створення ОТГ у Літинському районі, відповів на запитання, що задавали жителі села та подякував громаді за активність і бажання змінити життя села на краще.