Голова районної ради привітав зі святом першого дзвоника учнів Літинської СЗШ I-III ст. № 2

1 вересня 2018 року голова Літинської районної ради Віталій Мельник взяв участь в урочистій лінійці, присвяченій Дню Знань, що відбулась на подвір’ї Літинської СЗШ I-III ст. № 2.

Святкові урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України та винесення Державного Прапора, після чого з промовою виступила директор школи Тетяна Катріна, яка розповіла про досягнення учнів в районних олімпіадах, спорті та мистецьких виступах, зазначила, що цьогоріч школа випустила 6 медалістів( 4 золотих і 2 срібних)  та має великий потенціал, а також подякувала представникам влади за надану допомогу в оновленні школи.

Потім голова районної ради від імені депутатського корпусу та від себе особисто привітав усіх присутніх зі святом та  побажав школярам міцного здоров’я, добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань, батькам і педагогам – терпіння, творчої наснаги та високих результатів у навчанні та вихованні учнів.

На свято також завітали казкові герої – Мальвіна, Буратіно, Принцеса, Феї, Міккі-Маус, Капелюшник та Королева Знань, які подарували усім чудовий настрій та стали родзинкою свята.

На завершення святкової лінійки пролунав перший дзвоник нового 2018/2019 навчального року, який покликав учнів та вчителів на перший урок.