Голова районної ради взяв участь у зборах громадян Івчанської територіальної громади

12 березня 2020 року відбулися збори громадян Івчанської територіальної громади за участю голови Літинської районної ради Віталія Мельника.

Відкриваючи зібрання, про економічний та соціальний розвиток територіальної громади за минулий рік та напрямки роботи виконавчого комітету на 2020 рік прозвітувала сільський голова Валентина Кащенко.

Начальник відділу у Літинському районі головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Надія Федоришина відповідала на наболілі питання жителів, що стосувалися земель сільськогосподарського призначення та громадського пасовища.

Головний спеціаліст з питань інфраструктури та охорони довкілля відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля РДА Віктор Петрушин відповів на запитання, що стосувалося забезпечення регулярного транспортного сполучення населених пунктів.

Віталій Борисович надав роз’яснення і рекомендації щодо вирішення окремих проблем, які назріли в громаді, а також особливу увагу приділив питанню децентралізації та подякував усім присутнім за активну участь у зібранні.