Відбулися заходи до Дня Європи

17 травня 2019 року на площі перед районною радою відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Європи в Україні, у яких взяли участь учні шкіл смт. Літин, молодь та громадськість.

Тематичний флеш-моб «Країна - Україна» виконали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

Право підняти Державний Прапор України та прапор Європейського Союзу отримали кращі учні Літинських загальноосвітніх шкіл I-IIIст. №1 та №2: Кіпоренко Ілля, Гальчак Анастасія, Афанасєв Дмитро та Гречанівська Вікторія.

Відзначаючи День Європи в Україні, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто у різні часи відстоював свободу і суверенність нашої Держави, славних героїв-визволителів, які полягли за українську державність під час бойових дій на Сході України.

Творчі виступи  до Дня Європи подарували усім присутнім юні і талановиті літинчани Варвара Корольчук, Вероніка Сатанівська, Юлія Кириленко, Вероніка Глущенко, Анна Курган та Варвара Красножон.

Бажаємо всім єдності та відданості європейським цінностям, дружнього та теплого спілкування і нових перспектив розвитку України, як європейської держави.