Вітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування

Шановні жителі територіальних громад Літинського району, депутати усіх рівнів, ветерани та службовці органів місцевого самоврядування, представники самоорганізації населення! Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування! Це свято усіх активних громадян, які вболівають за проблеми нашого району.

Можливість самостійно будувати державу в нашому суспільстві з’явилася після здобуття Україною державної незалежності. Але цей процес виявився складним і болючим. Громадяни мусили виборювати свої права, проливаючи кров під час Революції Гідності 2013-2014 років.

Та й сьогодні відважні захисники Батьківщини, жертвуючи своїм життям, роблять все можливе, щоб захистити Україну від зовнішнього агресора. Саме вони дають можливість нам з вами створити всі необхідні умови для швидкого проведення реформ у місцевому самоврядуванні та залучення жителів територіальних громад  до цих процесів.

Ми стоїмо на порозі колосальних змін, адже держава взяла курс на децентралізацію, а це означає, що незабаром кожна місцева громада отримає більше повноважень та стане справжнім господарем. Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми проблемами та сподіваннями. І саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить добробут людей та майбутнє громади.

В цей день хочу відзначити всіх, хто служить громаді нашого краю, і висловити вам безмежну вдячність за вашу працю.

В першу чергу на особливі слова подяки заслуговують ветерани самоврядної ниви, які  своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування в територіальних громадах Літинського району. Наші ветерани – це ті, кому громада довіряла протягом багатьох років вирішення життєво важливих питань. Ви першими взяли на себе цю важливу місію і з гідністю передали її наступним поколінням.

В нашому районі структуру органів місцевого самоврядування складають районна рада,  селищна рада та 21 сільська рада. Їх спільна діяльність і діяльність кожного депутата окремо вносить позитивні зміни в економічний і соціальний розвиток  району. В цей день хочеться відзначити роботу селищного та сільських голів, яких по праву можна назвати справжніми лідерами територіальних громад району. Саме ви виступаєте безпосередніми носіями їх інтересів, дбаєте про повсякденний побут, вирішуєте найболючіші проблеми.

Неможливо залишити поза увагою роботу секретарів місцевих рад,  які забезпечують співпрацю селищної та сільських рад з усіма організаціями та установами району, разом з головами вирішують проблемні питання, що виникають в повсякденному житті територіальних громад.

Хочеться подякувати їм за вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування в нашому районі.

Не буде перебільшенням, коли скажу, що за кожним рішенням місцевих рад стоїть значна робота всіх відповідальних працівників органів місцевого самоврядування. Тому у день свята демократії та народовладдя щиро дякую за сумлінну роботу керівникам органів місцевого самоврядування, працівникам виконавчого апарату, всьому депутатському корпусу району.

Я не можу залишити поза увагою і своїх колег, з якими постійно працюю в сесійній залі. Мені приємно зазначити, що кожен з депутатів районної ради 7 скликання відповідально відноситься до своїх обов’язків. Завдяки вашому конструктивному підходу до прийняття рішень наш район стабільно розвивається.

Друзі, Україна в процесі змін на краще, і ми маємо разом з вами зробити все від нас залежне, щоб ці зміни відбулися. Українці мають усвідомлювати ту відповідальність, яка лежить на них перед майбутніми поколіннями. В свою чергу працівники органів місцевого самоврядування мають завжди залишатися мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підіймати потенціал рідного краю на вищий рівень.

Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, міцного здоров’я, миру, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної України.

Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити Літинщину щасливою та багатою, додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Щастя усім жителям нашого краю, добробуту, всіляких земних гараздів!

З повагою

голова Літинської районної ради                                              Віталій Мельник