Відбулося нагородження учасників конкурсу дитячих малюнків «Дитинство щасливе моє»

1 червня в Міжнародний день захисту дітей відбулося нагородження учасників конкурсу дитячих малюнків «Дитинство щасливе моє». Усі бажаючі надсилали фото своїх робіт на facebook-сторінку  Літинського районного будинку культури, де і відбувалося голосування. Участь в конкурсі взяло 13 дітей з Літинського району: Шершун Олександра, Лісовий Богдан, Когут Ангеліна, Горобець Анна, Ставнійчук Олександр, Рудь Анастасія, Волинець Софія, Седньова Валерія, Пилипчук Уляна, Карловська Владислава, Бельбас Аліна, Гороховська Дар’я, Голік Валентин. Переможницею стала наймолодша учасниця Ангеліна Когут, 5 років, смт. Літин. Усі учасники отримали дипломи та подарунки від організаторів конкурсу.

Голова Літинської районної ради щиро привітав діток зі святом, побажав творчого натхнення, здійснення мрій, подальших успіхів та вручив переможниці солодкі подарунки.

Так приємно зігрівати теплом та любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього – це дає надію, що діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави.