В краєзнавчому музеї ім. Устима Кармалюка відбулась презентація виставки «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921».

Сьогодні в Літинському районному краєзнавчому музеї ім. У.Кармалюка відбулося урочисте відкриття виставки підготовленої Українським інститутом національної пам’яті  «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921».

Літинський район приймає виставку першим, пробуде вона до 9 лютого, а потім буде експонуватися по області відповідно до затвердженого графіку.

У відкритті взяли участь головний спеціаліст оргвідділу районної ради Олена Реверчук, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, начальник відділу культури Тетяна Лівчук, учні та вчителі історії Літинської СЗШ I-III ст. №1.

На інформаційно-просвітницьких стендах, на основі документів, світлин, художніх робіт, речових реліквій, картографічних матеріалів, висвітлюються події Української революції та розкриваються різні аспекти творення Української державності 1917-1921 рр.

Директор музею Віра Ткач розповіла про основні етапи української революції та про видатного генерала УНР, нашого земляка Якова Гандзюка і на завершення побажала усім мирного життя у нашій незалежній, самостійній, соборній державі.