5 БЕРЕЗНЯ ВІДБУЛИСЯ ЗАВЕРШАЛЬНІ ІГРИ ЧЕМПІОНАТУ ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ. ВИЩА ЛІГА

5 березня в приміщенні спортивного комплексу ДЮСШ пройшли завершальні ігри чемпіонату Літинського району з футзалу серед аматорських команд вищої ліги. За золото переможців змагалися п’ять футбольних команд.

Переможне перше місце виборов футбольний клуб «Біофарм», який вже втретє поспіль став чемпіоном району з футзалу.

Голова районної ради Віталій Мельник та директор Літинської ДЮСШ Микола Гуренко в заключний день чемпіонату нагородили команди-призери медалями та кубками.

Також під час нагородження грамотами було відзначено кращих гравців чемпіонату – Євгена Пастуха з ФК «Біофарм», Івана Чорного з ФК «Вікторія» та Богдана Кушпету з ФК «Сливка».

Окремо було відзначено грамотами Івана Зелінського за професійне обслуговування матчів чемпіонату і Тараса Мальченка за високий рівень організації та проведення районних змагань.