ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ. КОРИСТУЙСЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ

• Хочеш оформити пенсію не виходячи з дому? Скористайся електронними сервісами Пенсійного фонду.
  • Все, що потрібно майбутньому пенсіонеру для призначення пенсії без відвідування Пенсійного фонду – подати анкету-заяву на автоматичне призначення через особистий електронний кабінет вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та надати згоду, шляхом проставлення відповідної відмітки на підтвердження подання документів для призначення пенсії в автоматичному режимі.
  • Варто зазначити, при формуванні такої електронної заяви потрібно додати файли сканованих документів, необхідних для призначення пенсії.
  • Результати опрацювання звернення (настання права на призначення пенсії, дата призначення та розмір пенсії) будуть відображені в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України у вкладці «Мої повідомлення».