Вітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, жителі територіальних громад Літинського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято всього району, громади кожного села та селища, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а для громади та в її інтересах.

Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців району. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість Літинщині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді розвиватимуть нашу малу батьківщину.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід служби в органах самоврядування стане часткою творчої роботи та джерелом натхнення кожного з нас.

Уклін і шана вам за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою

голова Літинської районної ради                                        Віталій Мельник