Відбулося засідання бюджетної комісії та президії районної ради

13 грудня 2017 року в малій залі районної ради відбулося спільне засідання президії та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

В засіданні також взяли участь  голова Літинської РДА Чернега Я.А., перший заступник голови Літинської РДА Кримковська Л.С., начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств та закладів районної ради.

Бюджетна комісія розглянула проект рішення про районний бюджет на 2018 рік.

Депутати, детально розглянувши бюджетні запити, листи та  звернення,  погодили внесення змін до районного бюджету, з якими їх ознайомила начальник фінансового управління Собур О.В.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 20 грудня о 10:00 год.