Відбувся спільний молебень за мир в Україні

27 липня, напередодні Дня пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, на площі перед Літинською районною радою відбувся спільний молебень за мир в Україні, приурочений 1030-річчю хрещення Київської Русі-України.
Помолитися разом з жителями Літинщини прийшли голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, перший заступник голови РДА Лариса Кримковська, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич.
Святкове богослужіння провели настоятель храму Святого Миколая УПЦ КП отець Андрій Грабар та настоятель храму великомученика Дмитрія Солунського УПЦ КП с.Селище отець Василій Буйницький.
Церковний хор за участю вихованців дитячої музичної школи та усі присутні своїм співом доносили молитви до небес, благаючи миру для України та Божого благословення її воїнам-захисникам.