Святкові заходи до Дня захисника України

11 жовтня 2019 року в Літинському будинку культури відбувся святковий концерт до Дня захисника України.

Відбулася урочиста церемонія внесення  Державного прапора України та прапора Літинського району і покладання квітів до пам’ятників тим, хто у різні часи відстоював державність України, хто віддав своє життя за наше щасливе сьогодення.

Хвилиною мовчання та доземним поклоном присутні вшанували світлу пам’ять всіх тих, хто у різні часи захищав державність України, славних героїв визволителів, які віддали життя у боротьбі за наш край та тих героїв України, наших земляків, які полягли за українську державність під час подій на Сході України.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Літинської районної ради Віталій Мельник та від щирого серця подякував  ветеранам, військовослужбовцям і всім тим, хто кожного дня охороняє наш спокій і нашу рідну Україну і побажав міцного здоров’я, добра, щасливих і довгих літ.

Почесними грамотами Літинської районної ради та Літинської райдержадміністрації за патріотизм, особисту мужність, відвагу, самовідданість проявленні під час виконання службових обов’язків із забезпечення державної безпеки, цілісності України та з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва було нагороджено учасників антитерористичної операції з Літинського району.

Гарний святковий настрій дарували усім аматори сцени районного будинку культури, вихованці зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс»та вихованці центру дитячої та юнацької творчості.