Вітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства району!

Я щиро вітаю вас з професійним святом і дякую вам за щоденну нелегку працю, за віддану любов до української землі.

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.

Вас по праву називають годувальниками – завдяки вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство, яке давно вже стало важливою складовою всієї економіки України.

У цей святковий день зичу вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, мирного неба, успіхів у всіх ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми натруджені руки, нехай щедрою буде життєва нива, а труди ваші й надалі збагачують рідну Літинщину та всю Україну!