Вітання голови районної ради з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани війни та Збройних Сил України, всі, хто з честю виконує священний обов’язок перед український народом!

Прийміть сердечні вітання з Днем Збройних Сил України, що сьогодні набув особливого значення.

Ми, громадяни України, складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто сьогодні відстоює її незалежність і територіальну цілісність.

Упевнений, що і надалі військовослужбовці української армії будуть сумлінно виконувати священний обов’язок, виявляючи справжню мужність і героїзм, примножувати славні традиції українського війська.

Нехай яскраві приклади стійкості і незламності наших воїнів стануть орієнтиром у вихованні справжнього патріотизму та відданості Батьківщині.

Бажаю міцного богатирського здоров’я, найшвидшої перемоги над ворогом, надійного родинного тилу, мирного неба над рідною Україною та звершення усіх ваших мрій і побажань!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

голова Літинської районної ради                                     Віталій Мельник