15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2018 року в смт. Літин відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці з дня виведення військ з Республіки Афганістан.

В заходах взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич та селищний голова Анатолій Бичок.

Представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, воїни-інтернаціоналісти, батьки воїнів, які загинули в Афганістані та представники громадськості поклали квіти до Меморіалу Слави, а потім урочистою ходою відправились до пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам.

В районному будинку культури відбувся мітинг з метою вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав.

Присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх, хто загинув на чужій землі.

Учасників бойових дій на території інших держав та матерів загиблих воїнів було відзначено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації та грошовими винагородами.

На завершення свята гурт “Аскер”,  музикантами якої є учасники бойових дій в Афганістані, виконали авторські патріотичні та військові пісні.