Вітання голови районної ради з Днем партизанської слави

Шановні учасники партизанського й підпільного руху, вітаю вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти загарбницький військ.

З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Низько вклоняюся вам і висловлюю щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України.
     Здоров'я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою голова

районної ради                                   Віталій Мельник