Вітання голови районної ради з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Літинщини!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю усіх з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе, своє життя мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Ваша професія особлива. Ви – працівники клубних установ, бібліотекарі, викладачі спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, фахівці музейної справи, аматори народного мистецтва – даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Щира вдячність вам за самовіддану працю, постійний творчий пошук, яскраві самобутні таланти. Божої благодаті вам на шляху творення та нових здобутків у нелегкій, але такій потрібній подвижницькій діяльності на ниві культури та духовності.

голова Літинської районної ради                                     В.Б.Мельник