Привітання голови районної ради Віталія Мельника з Днем пам'яті та примирення та 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани! Учасники Другої світової війни, працівники тилу!

Шановні жителі району!

У ці травневі дні разом з Європою та світом ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 75 років тому здобував перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Сьогодні військова агресія на Сході країни знову затьмарює наше небо, забираючи життя найкращих українських воїнів. Нажаль битва нашого народу за незалежність та територіальну цілісність триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, бачити їх усмішки, мати щасливу сім’ю.

Саме подвиг ветеранів Другої світової війни надихає сучасних визволителів до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою

голова Літинської районної ради                                  Віталій Мельник