Нагороджено талановиту учнівську молодь Літинщини

27 травня 2019 року у Літинському РБК відбулося уже традиційне щорічне свято обдарованої молоді „Таланти Літинщини-2019”.

У заході  взяли участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник, перший заступник голови Літинської РДА Лариса Кримковська, начальник відділу освіти Літинської РДА Тетяна Гордійчук, голови територіальних громад Літинського району, обдаровані діти, учні загальноосвітніх шкіл, які стали переможцями районних, обласних, Всеукраїнських олімпіад, творчих конкурсів і проектів, а також їх батьки та наставники.

Вітаючи учасників заходу, Віталій Борисович наголосив, що Літинщина має багато талановитих дітей, якими можна пишатися, їх сьогоднішні перемоги та досягнення є підґрунтям для успішного майбутнього. Голова районної ради подякував вчителям і батькам за виховання дітей, побажав наступних перемог і успіхів у майбутньому.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Гордійчук привітала усю велику освітянську родину та подякувала учням і педагогам за їхню працю і наполегливість.

Під час церемонії урочистого дійства ведучі запрошували на сцену учнів та їхніх батьків і наставників. Переможці отримували грамоти та грошові винагороди, а наставники - подяки в 3-х номінаціях: „Інтелектуальна еліта Літинщини”, „Творча еліта Літинщини”, „Спортивна еліта Літинщини”.

У програмі свята з концертними номерами виступили талановиті співаки і танцюристи Центру дитячої та юнацької творчості.