Вітання голови районної ради з Днем працівників освіти

Дорогі працівники освіти!

Від щирого серця вітаю вас із вашим професійним святом!

Це свято скромних, але достойних людей,свято добра, мудрості та любові.

Без вас цей світ був би набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю вам, шановні вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Бажаю вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Нехай вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага.

Дай вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років!

голова Літинської районної ради                      Віталій Мельник