Голова районної ради привітав соціальних працівників Літинського району зі святом

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Запровадження такого свята – це ознака поваги до людей, які за своєю професією готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні.

У Літинському районі урочистості до цього свята відбулись 3 листопада 2017 року у великій залі районної ради.

З цієї нагоди голова районної ради Віталій Мельник привітав соціальних працівників району із професійним святом:

«Від імені районної ради щиро вітаю вас з Днем працівників соціальної сфери.

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою і необхідною. Адже вона безпосередньо пов'язана з турботою про матір і дитину, студента і військовослужбовця, робітника і пенсіонера, їх умови праці та відпочинку.

Сотні людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте справитися з нелегкими життєвими обставинами.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного  громадянського суспільства.

Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого району мали гідну роботу та гідне життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!»

Кращі працівники соціальних служб Літинського району були відзначені почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Свої пісенні вітання та святковий настрій дарували всім солісти районного будинку культури Наталя та Юлія Ольхові, Анатолій Бірюков та вихованки ЦДЮТ Юлія Коба, Світлана Ількова та Надія Курочка.