Вітання голови районної ради з Днем пожежної охорони

Шановні працівники пожежної охорони Літинщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем пожежної охорони!

Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Важко переоцінити внесок пожежної служби, а також добровільних  протипожежних формувань у справу державної ваги – захист життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії. Не вагаючись, професіонали-пожежники кидаються у вогонь, щоб відвернути неминучу трагедію, інколи навіть ціною власного життя. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу ви здобули  глибоку повагу і шану жителів району. Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, за бойову готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою. Переконаний, що ви й надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди та поменше тривожних викликів.

голова Літинської районної ради                          Віталій Мельник