Вітання голови районної ради з Великоднем!

Шановні жителі Літинщини!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Зичу, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували вас і ваші родини, давав силу, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної землі.

Нехай ця радісна подія стверджує наші переконання в тому, що гідні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Хай зійде на ваш дім благодать, мир і спокій, а у вашій родині панують любов і доброта, турбота одне про одного. Здоров’я і щастя вам і вашим близьким. Будьте береженні Господом на многая і благая літа. Радості торжества, міцної віри і безмежної любові!

Залишайтеся вдома на Великдень, дотримуйтесь режиму карантину навіть під час свят, бережіть себе та близьких, дивіться трансляцію святкових богослужінь по телебаченню. Ми маємо відмовитися від цінних для нас традицій, щоб убезпечити життя тих, кого любимо. Адже Світло Воскресіння Христового дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати. Бажаю всім нам віри, терпіння і взаєморозуміння. Миру та добробуту вашим родинам! Будьте здорові!

Христос Воскрес!

голова Літинської районної ради                    Віталій мельник