В адміністративному приміщенні Державної пожежно-рятувальної частині №7 смт. Літин відкрили тренажерну залу

Голова Літинської районної ради Віталій Мельник взяв участь в урочистому відкритті оновленої спортивної зали в Державній пожежно-рятувальній частині №7 смт. Літин. Також на святкову подію завітали голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, курсанти Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та літинські рятувальники.

Наразі зала оснащена  сучасним  велотренажером, лавкою для пресу, шведською стінкою, багатофункціональним тренажером, а також  іншим спортивним інвентарем, на яких зможуть займатися бійці підрозділу.

Віталій Борисович привітав рятувальників з відкриттям спортзали та висловив сподівання, що це покращить розвиток пожежно-рятувальної служби та рівень фізичної підготовки особового складу.

Курсанти Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності мали змогу ознайомитись з роботою підрозділу та буднями надзвичайників. Зокрема майбутнім рятувальникам літинські бійці показали спецтехніку та обладнання, яке є на озброєнні частини.