Вітання голови районної ради з Днем державної служби

Шановні державні службовці!

Напередодні вашого професійного свята із глибокою повагою до вашої відповідальної праці щиро вітаю вас із Днем державної служби.

У непростий час сьогодення саме на вас покладена висока місія реалізації сучасної державної політики, спрямованої на забезпечення соціально-економічних, адміністративних, правових та духовних перетворень у суспільстві. Щодня через установи, через серця людей, які обіймають посади державних службовців, проходять проблеми громадян, підприємств, соціальних установ та організацій.

Вболіваючи за стан справ, державні службовці формують і забезпечують виконання соціально-економічних програм, завдань і функцій держави, рішень районної ради, дбають  про добробут людей та їх соціальний захист. Ваша робота пов'язана з вирішенням найскладніших, найгостріших проблем краю.

На плечах як державних службовців, так і посадовців органів місцевого самоврядування – нелегка праця і величезна відповідальність. Адже саме вас громадяни сприймають як представників держави, по діях кожного роблять висновки про владу в районі і державу в цілому.

Усі ми працюємо в єдиному напрямку за принципами служіння українському народу, соціальної справедливості, прозорості, гласності, відданості справі, персональної відповідальності за виконання посадових повноважень.

Вітаючи зі святом, зичу всім вам міцного здоров'я, благополуччя в родинах, впевненості у завтрашньому дні. Будьте завжди на рівні вимог часу.

Натхнення вам, оптимізму, втілення всіх задумів і зусиль для економічного зростання району, держави та повної довіри до вас громадян.

голова Літинської районної ради                   Віталій Мельник