Вітання голови районної ради з Днем працівника соціальної сфери України

Шановні працівники соціальної сфери!

Від імені районної ради щиро вітаю вас з Днем працівника соціальної сфери України.
Всі ви робите одну велику справу, яка називається соціальний захист. До вас йдуть люди, які потребують захисту.
Ви - ті хто кожного дня приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, хто від проблем не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. За служіння обраній вами справі, почуття обов’язку, високий професіоналізм, доброту та душевну щедрість ви в повній мірі заслуговуєте на людську шану і повагу.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичних принципів саме нашого району.
Ви підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити у себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутніших ситуацій.
Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.
Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю в те, що ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності та добра.
Сердечно бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

З повагою
голова Літинської районної ради                                     Віталій Мельник