Оголошено конкурс на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району

Відповідно до п. 18 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я», рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 07.12.2016 р. № 174 «Про затвердження Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району», рішення 22 сесії районної ради 7 скликання 13.06.2018 р. № 401 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району.

Документи на учать у конкурсі приймаються з 12 липня 2018 року до 31 липня 2018 року.

Початок формування конкурсної комісії з 12 липня 2018 року.

Конкурсний добір починається 01 серпня 2018 року та закінчується не пізніше 10 серпня 2018 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку комунального некомерційного підприємства на два роки.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькими особами або членами сім’ї керівника органу управління.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до закону України «Про обробку персональних даних»;

- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- копії документів про освіту;

- довідка про наявність або відсутність судимостей;

- витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

- копія декларації про майно та доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

- копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- копія трудової книжки;

- пропозиції кандидата щодо подальшої діяльності комунального некомерційного підприємства «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», викладені у довільній формі  (програма діяльності тощо).

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Літинської районної ради: вул. Соборна, 7 смт. Літин, 22300, контактний телефон: 2-15-97 Коба Олександр Вікторович, електронна адреса:  litin.rada@gmail.com з поміткою «документи на участь у конкурсі».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

• вища медична освіта;
  • стаж роботи у сфері охорони здоров’я не менше трьох років;
  • володіння державною мовою;
  • здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу комунального некомерційного підприємства розміщується на офіційному сайті районної ради www.litin-rada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює подані конкурсантами документи на сайті районної ради www.litin-rada.gov.ua відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.