ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩА ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення посад керівників закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району

Відповідно до п. 18 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 07.12.2016 р. №174 «Про затвердження Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району», рішення 12 сесії районної ради 7 скликання 23.12.2016 р. №215 «Про звільнення керівників комунальних закладів культури» Літинська районна рада оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів культури:

• директора комунального закладу «Літинський районний будинок культури»;
  • директора комунального закладу «Літинська районна бібліотека;
  • директора комунального закладу «Літинський районний краєзнавчий музей ім. Устима Кармалюка»;
  • директора комунального закладу «Літературно-меморіальний музей М.П.Стельмаха».

Документи на учать у конкурсі приймаються з 16 січня 2017 року до 16 лютого 2017 року.

Початок формування конкурсної комісії з 16 січня 2017 року.

Конкурсний добір починається 26 лютого 2017 року та закінчується не пізніше 26 березня 2017 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладів культури на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькими особами або членами сім’ї керівника органу управління.

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;

автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію паспорта, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційних листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Літинської районної ради: вул. Соборна, 7 смт. Літин, 22300, контактний телефон: 2-15-97 Коба Олександр Вікторович, електронна адреса:  litin.rada@gmail.com з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

вища освіта;

стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

володіння державною мовою;

здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладів культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.litin-rada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює подані конкурсантами документи на сайті районної ради www.litin-rada.gov.ua відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.