ПРО УЧАСТЬ В ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ГРОМАДЯН ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

ЗВЕРНЕННЯ

До виборців, депутатів місцевих рад усіх рівнів, селищного і сільських голів

Шановні жителі територіальних громад району!

Відповідно до пункту 6 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 10, 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" селищний, сільські голови, депутати місцевих рад зобов’язані не рідше одного разу на рік звітувати про свою роботу перед виборцями.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 11.01.2017 р. № 05 «Про організацію та проведення в Літинському районі загальних зборів громадян за місцем проживання» в І кварталі 2017 року в населених пунктах району проводитимуться загальні збори громадян за місцем проживання та Єдиний день депутата у четвертий четвер кожного місяця, підчас яких селищний, сільські голови, депутати місцевих рад усіх рівнів мають прозвітувати перед виборцями про свою діяльність у 2016 році, участь у роботі рад, виконання передвиборчих програм політичних партій, які вони представляють у ра­дах.

На зустрічах громадяни матимуть можливість внести свої пропозиції щодо вирішення актуальних проблем населених пунктів, ремонту доріг, місцевих бюджетів, обговорити питання утримання та перспектив розвитку закладів соціальної сфери села, про інвестиційну діяльність агроформувань, що діють на території сільської ради, розвиток населених пунктів, висловити своє бачення щодо добровільного об'єднання територіальних громад.

Вважаю за доцільне на цих зібраннях представникам поліції проінформувати громадськість про стан правопорядку на території сільських та селищної рад та заходи, які вживають­ся щодо попередження правопорушень.

Шановні селищний, сільські голови, депутати місцевих рад!

Прошу вас з усією відповідальністю поставитись до організації та проведення запланованих заходів, вишукати можливості для позитивного вирішення питань, з якими до вас звертатимуться виборці, і прозвітувати перед ними про прове­дену вами роботу у 2016 році. Розраховую на вашу активну позицію і сподіваюсь, що збори пройдуть з користю для територіальних громад району!

Звертаюсь з проханням до селищного, сільських голів про необхідність забезпечення належних умов для проведення звітів перед виборцями шляхом виділення приміщень, повідомлення виборців про час та місце їх проведення. Успіх да­них зібрань буде залежати від вашої підготовчої роботи, зла­годжених дій активу територіальної громади.

Переконаний, що безпосередня участь жителів населених пунктів у вирішенні проблем місцевого значення сприятиме розвитку місцевого самоврядування, в якому вирішальну си­лу матиме самодостатня громада.

Віталій Мельник, голова Літинської районної ради.