Літинська районна рада

ОГОЛОШЕНО ТРЕТІЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ

Третій конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що згідно розпорядження голови Літинської районної ради   від 12 червня  2018 року  № 24 «Про проведення третього конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району» та рішення Наглядової ради ( протокол №1 від 12 червня 2018 року) з 13 червня 2018 року оголошується третій конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад.

Учасниками конкурсу є:

  • проекти та програми  органів місцевого самоврядування сіл та селища району, максимальний розмір гранту становить  - 80  тис.грн;
  • проекти та програми  органів місцевого самоврядування, що розроблені та подані спільно двома або більше територіальними громадами, максимальний розмір гранту становить   - 120 тис.грн

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 70 відсотків загального бюджету

Конкурсний відбір проектів – переможців здійснюватиметься Наглядовою радою  з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення проектів- переможців приймає Наглядова рада Конкурсу.

Кінцевий термін подання проектів та програм в друкованому та електронному вигляді  до 16 год 13 липня 2018 року

З більш детальною інформацією  щодо написання та оформлення проектів та програм можна ознайомитись на веб-сайті Літинської районної ради (www litin-rada.gov.ua )

Проекти подавати або надсилати поштою до 13 липня 2018 року Наглядовій раді Конкурсу за адресою: 22300 смт Літин вул. Соборна,7 районна рада,  з поміткою «На конкурс»

тел. 04347-2-15-97

Розпорядження від 12 червня 2018 року № 24 "Про проведення третього конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району" 
 

Заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради  Володимир Сидоренко« повернутися до списку оголошень