Оголошено другий конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району

Другий конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що згідно розпорядження голови Літинської районної ради   від 29 червня 2017 року  №  24 «Про проведення другого конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району» та рішення Наглядової ради ( протокол №1 від 3 липня 2017 року) з 05 липня 2017 року оголошується другий конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад.

Учасниками конкурсу є:

• проекти та програми  органів місцевого самоврядування сіл та селища району, максимальний розмір гранту становить  - 50  тис.грн;
  • проекти та програми  органів місцевого самоврядування, що розроблені та подані спільно двома або більше територіальними громадами, максимальний розмір гранту становить   -  70 тис.грн

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 70 відсотків загального бюджету

Конкурсний відбір проектів – переможців здійснюватиметься Наглядовою радою  з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення проектів- переможців приймає Наглядова рада Конкурсу.

Кінцевий термін подання проектів та програм – до 16 год 01 вересня 2017 року

З більш детальною інформацією  щодо написання та оформлення проектів та програм можна ознайомитись на веб-сайті Літинської районної ради (www litin-rada.gov.ua )

Проекти подавати або надсилати поштою до 01 вересня 2017 року Наглядовій раді Конкурсу за адресою 22300 смт Літин вул. Соборна,7 районна рада,  з поміткою «На конкурс»

тел. 04347-2-15-97