Оголошено конкурс на посаду директора комунальної установи «Літинський районний Інклюзивно-ресурсний центр» Літинської районної ради

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посаду директора комунальної установи «Літинський районний Інклюзивно-ресурсний центр» Літинської районної ради

Відповідно до п. 18 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 07.12.2016 р. №174 «Про затвердження Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району», рішення 22 сесії районної ради 7 скликання 13.06.2018 р. № 420 «Про створення комунальної установи «Літинський районний Інклюзивно-ресурсний центр» Літинської районної ради» оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Літинський районний Інклюзивно-ресурсний центр» Літинської районної ради.

Документи на учать у конкурсі приймаються з 05 липня 2018 року до 26 липня 2018 року.

Початок формування конкурсної комісії з 05 липня 2018 року.

Конкурсний добір починається 26 липня 2018 року та закінчується не пізніше 03 серпня 2018 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програми розвитку комунальної установи на один рік.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькими особами або членами сім’ї керівника органу управління.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до закону України «Про обробку персональних даних»;

- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- копії документів про освіту;

- довідка про наявність або відсутність судимостей;

- витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

- копія декларації про майно та доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

- копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- копія трудової книжки;

- пропозиції кандидата щодо подальшої діяльності комунальної установи «Літинський районний Інклюзивно-ресурсний центр» Літинської районної ради, викладені у довільній формі  (програма діяльності тощо);

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Літинської районної ради: вул. Соборна, 7 смт. Літин, 22300, контактний телефон: 2-15-97 Коба Олександр Вікторович, електронна адреса:  litin.rada@gmail.com з поміткою «документи на участь у конкурсі».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
  • стаж роботи у сфері освіти  не менше трьох років;
  • володіння державною мовою;
  • здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про напрямок діяльності комунальної установи розміщується на офіційному сайті районної ради www.litin-rada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює подані конкурсантами документи на сайті районної ради www.litin-rada.gov.ua відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати на електронну адресу районної ради пропозиції та зауваження щодо кандидатур, які передаються конкурсній комісії.