Про проведення районного конкурсу "Розвиток територіальної громади очима дитини"

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що згідно розпорядження голови Літинської районної ради   від 27 жовтня 2016 року №30  «Про проведення  районного конкурсу «Розвиток  територіальної громади очима дитини»  та рішення оргкомітету  ( протокол №1 від 27 жовтня 2016р.) з 01 листопада  2016 року оголошується районний конкурс  «Розвиток територіальної громади очима дитини».

Учасниками конкурсу учні загальноосвітніх шкіл району.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та призами.

Кінцевий термін подання робіт  – до 16 год.30 листопада  2016 року

З більш детальною інформацією  щодо  проведення районного конкурсу «Розвиток територіальної громади очима дитини» можна ознайомитись на веб-сайті Літинської районної ради (www litin-rada.gov.ua )

Роботи  подавати або надсилати поштою до 30 листопада  2016 року оргкомітету  Конкурсу за адресою 22300 смт Літин вул. Соборна,7 районна рада,  з поміткою «На конкурс»

тел. 04347-215-97