Законодавство

Конституція України

Цивільний кодекс України

Господарський кодекс України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Закон України "Про оренду державного та комунального майна".

Закон України "Про передачу обєктів права державної та комунальної власності".

Закон України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об'єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності".

Постанова Кабінету Міністрів Україи від 04.10.1995р. № 786 "Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу".

Наказ фонду державного майна від 22.08.2000р № 1765 "Щодо роз'яснень і рекомендацій до Методики розрахункуі порядку використання плати за оренду державного майна".

Зміни до законодавства щодо особливостей передачі в оренду чи концесію об’єктів у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності.

Постанова Пленуму Вищого господарськогосуду України від 29.05.2013р. № 12 "Про деякі питання практики застосування законодавства про оренду (найм) майна".

Методичні рекомендації щодо державної реєстрації права господарського відання та права оперативного управління.