Відбувся святковий концерт до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

13 жовтня 2017 року в велику залу Літинської районної ради завітали не тільки жителі містечка, а й чимало військових – учасників бойових дій в зоні АТО для яких концерт став гарною нагодою зібратися всім разом.

Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих у зоні проведення антитерористичної операції.

Загиблого учасника АТО Ігоря Наумова було посмертно нагороджено медаллю Української православної церкви.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено учасників антитерористичної операції із Літинського району.

Нагрудні знаки « За відвагу»  були вручені захисникам України Літинським районним військовим комісаріатом.

Святковий концерт до  Дня захисника України та Дня Українського козацтва подарували всім артисти та творчі колективи районного будинку культури.