Голова районної ради привітав працівників культури та аматорів народного мистецтва району

10 листопада 2017 року у великій залі районної ради відбулися святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури та аматорів народного мистецтва.

За самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури району кращим представникам цієї професії було вручено почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Голова районної ради Віталій Мельник привітав усіх присутніх з професійним святом, подякував за збереження та розвиток унікальної української культури та побажав  міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів, невичерпної наснаги та сімейних гараздів.

Завершилося свято чудовим концертом гурту «Водограй» із м. Вінниця, що подарував присутнім незабутні емоції.