Відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України

8 вересня 2017 року, напередодні Дня фізичної культури і спорту голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега та начальник відділу освіти Тетяна Гордійчук  привітали усіх спортсменів, тренерів ДЮСШ та організаторів спортивного руху в районі з професійним святом.

Голова районної ради Віталій Мельник у своєму вітальному слові подякував присутнім за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, за перемоги та досягнення у різного рівня змаганнях та побажав усім фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

За активну громадську діяльність у галузі фізичної культури і спорту,  вагомий особистий внесок у популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту кращих спортсменів, тренерів району та ветеранів спорту було відзначено грамотами районної ради та райдержадміністрації, а школи №1 та № 2 смт. Літина і школу с. Городище нагороджено грошовими преміями за зайняті призові місця у 72-й районній спартакіаді школярів.

Під час заходу з показовими номерами виступили вихованці зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс», спортсмени-тхеквондисти Літинської ДЮСШ та спортсмени-каратисти федеративного клубу «Сила Сходу» .