У ЛІТИНІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 28- РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 лютого 2017 р. у Літині відбулися урочисті заходи з нагоди 28 – річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Ветерани афганської війни, учасники бойових дій, представники влади та громадськості, учні навчальних закладів та жителі селища  урочистою ходою пройшли до пам’ятника загиблим воїнам – афганцям.

Учасники мітингу поклали квіти та вінки до пам’ятного знака, після чого відбувся концерт-реквієм у Літинському будинку культури. Вшанували померлих хвилиною мовчання.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.