Голова Літинської районної ради взяв участь у турнірі з футзалу

25 лютого 2018 року в спортивній залі ДЮСШ  відбувся турнір з футзалу серед ветеранів, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО.

У розіграші взяли участь команди із смт. Літин, с. Іванів Калинівського району, сіл Сосни та Городище Літинського району.

Змагання  пройшли в дружній атмосфері.  Усі команди показали  високий рівень гри та отримали позитивний заряд енергії. Перше місце посіла команда «Ветеран»  смт. Літин,  друге місце виборола комадна «Сокіл»  с. Городище, на третьому місці  «Іванів» - с. Іванів Калинівського району.

Кращими гравцями стали Ярослав Заєць – «Ветеран», Микола Янчук – «Сокіл», Микола Дорошенко – «Іванів». Відзначився також учасник АТО Олександр Казмірчук, який у вирішальному матчі забив два м’ячі. Усі призери були нагороджені дипломами та цінними подарунками.