В зоні антитерористичної операції загинув літинчанин

Сьогодні у зоні АТО загинув мешканець смт. Літин Бондар Ярослав Володимирович 1986 року народження, який проходив службу за контрактом у Збройних Силах України з 21 вересня 2017 року.

Голова районної ради Віталій Мельник від імені Літинської районної ради та від себе особисто висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Наш краянин захищав східні рубежі держави від російської агресії та загинув під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції у Донецькій області. Його смерть – непоправна втрата для родини та друзів, всієї громади Літинщини.

Світла пам'ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у серцях вдячних літинчан. Нехай Господь дасть сили його родині, а також всім, хто знав Ярослава Бондара, перенести важку втрату.

Рідна земля нехай буде йому пухом!

Слава Героям України!