Відбулося засідання чергової 21 сесії Літинської районної ради 7 скликання

Сьогодні відбулась чергова 21 сесія районної ради 7 скликання. Перед розглядом питань порядку денного депутат Пліщинський П.П. зачитав звернення депутатів районної ради від ВО «Свобода» про підняття червоно-чорного прапора ОУН разом із державним прапором України під час проведення урочистих заходів. Було вирішено розглянути дане звернення на засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку.

Депутати прийняли ряд рішень про затвердження районних програм та внесення змін до раніше прийнятих, внесли зміни до районного бюджету та програми соціально-економічного розвитку, а також схвалили проект «Теплозбереження – запорука здорового способу життя та фізичного розвитку дітей» до участі у п’ятнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Інші питання порядку денного сесії додаткового обговорення не потребували, оскільки були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій ради, тому депутати їх підтримали та прийняли відповідні рішення.

На завершення сесійного засідання голова Літинської районної ради Віталій Мельник звернувся до сільських голів з проханням активізувати роботи з благоустрою на підвідомчих територіях.