Відбулося засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

Сьогодні в малому залі Літинської районної ради відбулося засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

В засіданні взяли участь  голова райдержадміністрації Чернега Я.А., перший заступник голови райдержадміністрації Кримковська Л.С., депутат Вінницької обласної Ради Віннічук М.А., начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та закладів району.

Бюджетна комісія підтримала пропозицію голови районної ради Віталія Мельника про винесення на розгляд сесії проекту «Теплозбереження – запорука здорового способу життя та фізичного розвитку дітей» для участі у п’ятнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Також депутати розглянули питання про внесення змін і доповнень до низки районних програм та погодили внесення змін до бюджету.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 21 сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 28 березня о 10:00 год.