Відбувся мітинг приурочений 32-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня  - День Чорнобильської трагедії - для українців особливо трагічна дата. Цього року виповнюється 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка стала найбільшою за всю історію ядерної енергетики у світі.

Сьогодні в Літині біля пам’ятного знаку «Чорнобиль»  відбувся мітинг, приурочений цим сумним та трагічним подіям, участь в якому взяли представники влади, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи установ, підприємств та організацій, мешканці та гості району.

Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку і вшанували пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської трагедії хвилиною мовчання.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації і грошовими винагородами було нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Шановні ліквідатори! Сердечно бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, взаєморозуміння, миру, добра, сімейного щастя та благополуччя.