ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ 15 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

16 червня 2017 року відбулась чергова 15 сесія районної ради 7 скликання. Депутати оперативно розглянули 32 питання порядку денного та прийняли відповідні рішення. Зокрема було схвалено звернення до Кабінету Міністрів України, публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» щодо створення відокремленого підрозділу філії «Літинський райавтодор» на базі Літинського ДРП філії «Вінницький райавтодор», затверджено дві районних програми, внесено зміни до раніше прийнятих. Також депутати розглянули декілька земельних питань та затвердили угоду про порядок висвітлення діяльності Літинської районної ради друкованим засобом масової інформації ПП «Редакція газети «Літинський вісник».