Літинщина святкувала 95-річчя створення району

Святкування з нагоди 95-ї річниці створення району розпочалося легкоатлетичним забігом у рамках проекту «Серце до серця», в якому взяли участь учні Літинських шкіл.

На свято завітали представники районної влади, сільські та селищний голови, депутати районної ради, представники підприємств, установ, організацій, учасники АТО, жителі району.

Виробами майстрів народної творчості та вокальними колективами кожна громада представила свої мистецькі світлини на площі перед районною радою. Голова Літинської районної ради Віталій Мельник та голова райдержадміністрації Ярослав Чернега побажали територіальним громадам процвітання, злагоди та вручили їм подяки за збереження традиційної української культури.

Щирим подарунком для усіх літинчан та гостей заходу став святковий концерт у районному будинку культури. Гарний настрій присутнім дарували кращі солісти та колективи Літинщини, а також гурт «Водограй» із м. Вінниця. Голова районної ради Віталій Мельник звернувся до всіх з вітальним словом, відзначив досягнення, окреслив перспективи і побажав всім жителям району подальшого розвитку та процвітання на благо кожного й усієї України.
За успіхи у професійній і громадській діяльності, а також з нагоди 95-річчя Літинського району подяками та почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації були нагороджені кращі трудові колективи району,організації, ветерани праці та активні діячі Літинщини.

Дякуємо всім, хто творив історію Літинського району, хто небайдужий до його долі та хто працює для його розвитку. Бажаємо вам, шановні земляки, благополуччя та процвітання, миру та злагоди!