В Літині відбулися заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

Сьогодні у Літині відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів: заупокійне богослужіння та покладання квітів до пам’ятного знаку жертв голодоморів, а також вечір вшанування пам’яті «Невиплакані сльози України» у районному будинку культури.

У заходах взяли участь керівники району та селища, представники трудових колективів, учні шкіл та небайдужі літинчани.

Пам’ять про загиблих під час геноциду українського народу присутні вшанували  хвилиною мовчання.

День пам’яті жертв голодоморів  щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Тому 25 листопада засвітіть свічку в пам’ять про мільйони вбитих і про тих, хто пережив геноцид.

Ми завжди повинні пам’ятати, яку страшну ціну заплатили українці за те, що вони були народжені вільними на своїй Богом даній землі.