Літинщина – у скорботі за Героями Небесної Сотні

Сьогодні у Літині відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.

В заходах взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, заступники голови райдержадміністрації, керівники підприємств та організацій району, батьки загиблих  учасників АТО, учасники Революції Гідності, учнівська молодь та інші небайдужі літинчани.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання усіх Героїв, які віддали своє життя за Україну, та поклали квіти до стели Героїв Небесної Сотні і меморіальної дошки загиблого учасника Революції гідності та учасника антитерористичної операції Пантелеймона Рожанського.

Учасників Революції Гідності було нагороджено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

…Мир. Ми всі так його прагнемо. Хай він настане якнайскоріше. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.